autobazar california
Vypsat vozidla v akci Vypsat všechna vozidla

Vozidla jsou Vám k dispozici v autobazaru California - Luhačovice Po-Pá: 9 - 17hod, So: 9 - 12 hod

Služby - příprava k prodeji

1) Vstupní prohlídka

Vstupní prohlídku provádí naši školení pracovníci, kde vždy kontrolují hlavní identifikační znaky na vozidle. Jedním z nejdůležitějších je VIN-číslo karoserie. Jsme vybaveni zařízením na měření laku a všechna auta kontrolujeme, jak po lakové stránce, tak po technické stránce, kterou podpoříme projížďkou a prohlídkou vozu na rampě. Vozy také podle časového intervalu podléhají další prohlídce a to na stanici technické kontroly.

2) Čištění

Naši pracovníci vůz vždy kompletně vyčistí a umyjí. Tím odstraní nečistoty a ošetří vnitřní materiály perfektní a voňavou autokosmetikou.

3) Prověření původu vozidla

Všechny naše auta prověřujeme u společnosti Cardetect a kontrolujeme tak VIN-číslo karoserie a tím zjišťujeme zda-li vozidlo není hledané Policií v ČR či kradené nebo jestli není majetkem leasingových společností.

4) Perfektní a profesionální přístup

V současné době jsou Vám k dispozici a o Vaši spokojenost se starají 4 zkušení zaměstnanci, kteří Vám ochotně zodpoví Vaše dotazy a poskytnou možnost důkladné prohlídky Vámi vybraného auta, popřípadě Vám doporučí vůz dle Vašich požadavků a potřeb. Naši školení zaměstnanci přesně ví  co zákazník potřebuje. Ochotní pracovníci jsou vždy po ruce a rádi Vám poradí, jaký vůz bude pro Vás ten nejlepší.

© 2011 Autocalifornia » Mobil: +420 602 782 428 a +420 728 238 254, E-mail: , www.autocalifornia.cz

TAOX studio - webdesign, webmarketing

Studio TAOX Luhačovice

Za studio TAOX nejlépe mluví ukázky prací našich klientů. Na našich domovských stránkách toho prozatím moc nenaleznete. Dovolujeme si Vám proto představit přímo naši práci pro jiné zákazníky.