autobazar california
MENU / navigace
Zavřít menu / navigaci
Vypsat vozidla v akci Vypsat všechna vozidla

Vozidla jsou Vám k dispozici v autobazaru California - Luhačovice Po-Pá: 9 - 17hod, So: 9 - 12 hod

Služby - příprava k prodeji

1) Vstupní prohlídka

Vstupní prohlídku provádí naši školení pracovníci, kde vždy kontrolují hlavní identifikační znaky na vozidle. Jedním z nejdůležitějších je VIN-číslo karoserie. Jsme vybaveni zařízením na měření laku a všechna auta kontrolujeme, jak po lakové stránce, tak po technické stránce, kterou podpoříme projížďkou a prohlídkou vozu na rampě. Vozy také podle časového intervalu podléhají další prohlídce a to na stanici technické kontroly.

2) Čištění

Naši pracovníci vůz vždy kompletně vyčistí a umyjí. Tím odstraní nečistoty a ošetří vnitřní materiály perfektní a voňavou autokosmetikou.

3) Prověření původu vozidla

Všechny naše auta prověřujeme u společnosti Cardetect a kontrolujeme tak VIN-číslo karoserie a tím zjišťujeme zda-li vozidlo není hledané Policií v ČR či kradené nebo jestli není majetkem leasingových společností.

4) Perfektní a profesionální přístup

V současné době jsou Vám k dispozici a o Vaši spokojenost se starají 4 zkušení zaměstnanci, kteří Vám ochotně zodpoví Vaše dotazy a poskytnou možnost důkladné prohlídky Vámi vybraného auta, popřípadě Vám doporučí vůz dle Vašich požadavků a potřeb. Naši školení zaměstnanci přesně ví  co zákazník potřebuje. Ochotní pracovníci jsou vždy po ruce a rádi Vám poradí, jaký vůz bude pro Vás ten nejlepší.

Podporujeme nadaci dobrovolných dárců krve 450ml Naděje

Studio TAOX Luhačovice