autobazar california
MENU / navigace
Zavřít menu / navigaci
Vypsat vozidla v akci Vypsat všechna vozidla

Vozidla jsou Vám k dispozici v autobazaru California - Luhačovice Po-Pá: 9 - 17hod, So: 9 - 12 hod

Služby - zprostředkování prodeje

Zprostředkováním prodeje se rozumí komisní prodej vašeho vozidla. Spočívá v tom, že vozidlo , které chcete prodat přistavíte fyzicky k nám do autobazaru , kde projde vstupní kontrolou (kontrola VIN,motoru a čísel výrobce…..)
Potom jde na umytí navoskování a kompletní přípravu k prodeji.

Po celkové očistě interiéru a exteriéru se vozidlo nafotí pro inzertní účely a putuje na své místo v autobazaru ,kde je popsáno cenou, výbavou…

S Vámi je sepsána smlouva o zprostředkování, technický stav vozidla,  podepíšete plnou moc k prodeji a zastupování při odhlášení a už se o nic nemusíte starat.

Pravidelně informujeme zákazníka o stavu prodejnosti jeho vozidla případně o zájmu či nezájmu o koupi .Případně návrh na slevu vozidla ke zlepšení prodejnosti.

Zastoupíme Vás - jak při uzavírání kupních smluv , tak při odhlášení a přihlášení každého vozidla.Po prodeji je samozřejmostí, že v co možná nejkratší době Vám auto odhlásíme na nového majitele s tím ,že jste vyzváni pro hotovost za prodané vozidlo a navrácení povinného ručení ke zrušení.

Za tyto služby je dohodnuta provize z prodejní ceny vozidla a to ve výši 5,0 %. Tuto provizi platíte až po prodeji nikoli před. Pokud se vozidlo neprodá nečiníme si nárok na jakoukoli odměnu. Neprodané vozidlo si vezmete zpět zdarma bez poplatků za parkování-ty se u nás neplatí.
Ačkoli fotoinzerce, mytí, voskování, vyčištění interiéru, údržba aku, kontrola nemrznoucích směsí (aktuální v zimních období), ostraha, pojištění na projížďky s potencionálními kupci určitě něco stojí.

Pro prodej Vašeho automobilu učiníme všechny dostupné kroky k úspěšnému prodeji a k Vaší plné spokojenosti. Vždyť i vy máte přátele, kterým nás doporučíte !!! Nezbývá, než aby jste nás vyzkoušeli.

Po koupi v autobazaru za hotové

Po zakoupení vozidla v našem autobazaru, musíte vyčkat na odhlášení z bývalého majitele na Vás.
Po odhlášení Vám doporučeně na Vaši adresu zašleme velký i malý technický průkaz. Musíte před přihlášením absolvovat ještě tzv.Evidenční kontrolu na STK za 300,-Kč, kde Vám prověří pravost VIN-čísla karoserie a vystaví protokol, který po Vás bude požadovat příslušný Městský úřad-referát dopravně správních agend.

Po evidenční kontrole se dostavíte na příslušný Městský úřad v místě trvalého pobytu s platným občanským průkazem, kupní smlouvou, dokladem o zaplacení vozidla, protokolem o evidenční kontrole , dokladem o pojištění odpovědnosti a uskutečníte samotné zaregistrování na vaši osobu.

Po koupi v autobazaru na úvěr

Kde: Na Městském úřadě v místě trvalého pobytu
Co budete potřebovat:

  • Aktuální formulář Přihláška k registraci vozidla do registru silničních vozidel
  • Fakturu
  • Doklad o pojištění odpovědnosti
  • Evidenční kontrola-kontrola pravosti VIN

Zaregistrovaný TP: Do 40 dnů odešlete na adresu úvěrové společnosti
Technický průkaz k vozidlu po dobu úvěru je uchován u úvěrové společnosti a po ukončení úvěru vrácen majiteli vozidla.

Podporujeme nadaci dobrovolných dárců krve 450ml Naděje

Studio TAOX Luhačovice