autobazar california
Vypsat vozidla v akci Vypsat všechna vozidla

Vozidla jsou Vám k dispozici v autobazaru California - Luhačovice Po-Pá: 9 - 17hod, So: 9 - 12 hod

Služby - zprostředkování prodeje

Zprostředkováním prodeje se rozumí komisní prodej vašeho vozidla. Spočívá v tom, že vozidlo , které chcete prodat přistavíte fyzicky k nám do autobazaru , kde projde vstupní kontrolou (kontrola VIN,motoru a čísel výrobce…..)
Potom jde na umytí navoskování a kompletní přípravu k prodeji.

Po celkové očistě interiéru a exteriéru se vozidlo nafotí pro inzertní účely a putuje na své místo v autobazaru ,kde je popsáno cenou, výbavou…

S Vámi je sepsána smlouva o zprostředkování, technický stav vozidla,  podepíšete plnou moc k prodeji a zastupování při odhlášení a už se o nic nemusíte starat.

Pravidelně informujeme zákazníka o stavu prodejnosti jeho vozidla případně o zájmu či nezájmu o koupi .Případně návrh na slevu vozidla ke zlepšení prodejnosti.

Zastoupíme Vás - jak při uzavírání kupních smluv , tak při odhlášení a přihlášení každého vozidla.Po prodeji je samozřejmostí, že v co možná nejkratší době Vám auto odhlásíme na nového majitele s tím ,že jste vyzváni pro hotovost za prodané vozidlo a navrácení povinného ručení ke zrušení.

Za tyto služby je dohodnuta provize z prodejní ceny vozidla a to ve výši 4,0 %. Tuto provizi platíte až po prodeji nikoli před. Pokud se vozidlo neprodá nečiníme si nárok na jakoukoli odměnu. Neprodané vozidlo si vezmete zpět zdarma bez poplatků za parkování-ty se u nás neplatí.
Ačkoli fotoinzerce, mytí, voskování, vyčištění interiéru, údržba aku, kontrola nemrznoucích směsí (aktuální v zimních období), ostraha, pojištění na projížďky s potencionálními kupci určitě něco stojí.

Pro prodej Vašeho automobilu učiníme všechny dostupné kroky k úspěšnému prodeji a k Vaší plné spokojenosti. Vždyť i vy máte přátele, kterým nás doporučíte !!! Nezbývá, než aby jste nás vyzkoušeli.

Po koupi v autobazaru za hotové

Po zakoupení vozidla v našem autobazaru, musíte vyčkat na odhlášení z bývalého majitele na Vás.
Po odhlášení Vám doporučeně na Vaši adresu zašleme velký i malý technický průkaz. Musíte před přihlášením absolvovat ještě tzv.Evidenční kontrolu na STK za 300,-Kč, kde Vám prověří pravost VIN-čísla karoserie a vystaví protokol, který po Vás bude požadovat příslušný Městský úřad-referát dopravně správních agend.

Po evidenční kontrole se dostavíte na příslušný Městský úřad v místě trvalého pobytu s platným občanským průkazem, kupní smlouvou, dokladem o zaplacení vozidla, protokolem o evidenční kontrole , dokladem o pojištění odpovědnosti a uskutečníte samotné zaregistrování na vaši osobu.

Po koupi v autobazaru na úvěr

Kde: Na Městském úřadě v místě trvalého pobytu
Co budete potřebovat:

  • Aktuální formulář Přihláška k registraci vozidla do registru silničních vozidel
  • Fakturu
  • Doklad o pojištění odpovědnosti
  • Evidenční kontrola-kontrola pravosti VIN

Zaregistrovaný TP: Do 40 dnů odešlete na adresu úvěrové společnosti
Technický průkaz k vozidlu po dobu úvěru je uchován u úvěrové společnosti a po ukončení úvěru vrácen majiteli vozidla.

© 2011 Autocalifornia » Mobil: +420 602 782 428 a +420 728 238 254, E-mail: , www.autocalifornia.cz

TAOX studio - webdesign, webmarketing

Studio TAOX Luhačovice

Za studio TAOX nejlépe mluví ukázky prací našich klientů. Na našich domovských stránkách toho prozatím moc nenaleznete. Dovolujeme si Vám proto představit přímo naši práci pro jiné zákazníky.